Bizimle iletişim kur
Jayson Ma

Telefon numarası : 15560108187

Naber : +8615560108187

Xinxiang Huihuang Spring Co.,LTD.

Xinxiang Huihuang Bahar A.Ş., LTD.

  • Xinxiang Huihuang Spring Co.,LTD.
  • Xinxiang Huihuang Spring Co.,LTD.
  • Xinxiang Huihuang Spring Co.,LTD.
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar HuiHuang No. Çalışanları >100
Yıllık satış 10000000-15000000 Yıl kurulan 1987
İhracat p.c 50% - 60%
Giriş

Xinxiang Huihuang Bahar A.Ş., LTD.

Çin'deki en büyük metal yay ve baskı üreticilerinden biridir.30 yılı aşkın süredir müşterilerimize özel yapım yay ürünleri sunuyoruz.Kendi 37 patentimiz, 3 buluşumuz, 5.000 spesifikasyonumuz, modern üretim ekipmanımız ve katı sistem yönergelerimizle, yıllık 500 milyon yay üretimiyle hemen hemen her şekil ve tipte yay üretme yeteneğine sahibiz.Ürünler ISO9001 ISO14000 ISO18000 IATF16949 sertifikasını geçti.Ekibimiz sürekli olarak en yüksek kalitede ürünler üretmektedir; en büyük varlığımız, sektörde lider kalmamızı sağlamak için her biri kariyerleri boyunca sürekli eğitim alan deneyimli ve kendini adamış Hui Huang çalışanlarıdır.

Geçmiş

Xinxiang huichuang bahar co., LTD.(henan huixian şehir bahar fabrikası) 1987 yılında kurulmuş, Çin bahar profesyonel birliği yönetim birimleri, Çin'in içten yanmalı motor endüstrisi birliği elektrik şubesi yay üreticileri üye birimleridir.Şirket esas olarak otomobil elektrik motoru elektrik yayını geliştirir, üretir, yönetir Çin'in en büyük elektrik motoru elektrik yay üretim üssüdür.

Firmamızın ana ürünleri elektrik motorları, yassı yaylar, yassı helezon yaylar, silindirik yaylar, kelepçeler ve çeşitli özel şekilli yaylardır.Dijital esnek proses kontrolü ve bulanık muhakeme hata telafisi teknolojisi ile üretilmiştir.Henan eyalet bilim ve teknoloji departmanının bilimsel ve teknolojik başarıları Çin'de yüksek bir seviye olarak tanımlanıyor ve Çin makine genel parça endüstrisi birliğinin yay endüstrisinin olağanüstü yeni ürünü özel ödülünü kazandı. 150 milyonu aştı ve Çin makine genel parça endüstrisi birliğinin yay endüstrisinin olağanüstü yeni ürünü mükemmel ödülünü kazandı.
Şirket ağırlıklı olarak Almanya Bosch, Hitachi, Pekin'e pater, Shanghai dix, dongfeng elektrik şirketi, tanrı elektrik şirketi, Shenzhen tai cheung (Tayvan), havacılıkta can kurtarma, wuxi gücü, yuhuan putian, catic fotoelektrik havadan havaya füze araştırma enstitüsü Çin, ana motoru destekleyen şahıs şirketi, ortak girişim ve Çin elektrik ürünleri üretim işletmeleri etrafında.

2002 yılında şirket ithalat ve ihracat hakkını elde etti.

Henan il bilim ve teknoloji departmanı tarafından onaylanan şirket, henan eyaletindeki ilk bahar araştırma kurumu olan henan zhongyuan bahar araştırma enstitüsünü kurdu.
Xinxiang huichuang bahar co., LTD.Bilimsel araştırma, geliştirme, üretim ve yönetimi mükemmel ekipman ve olgun teknoloji ile bütünleştiren yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.

Hizmet

1.Müşteri sorgulamasına göre , Bağımsız araştırma ve geliştirme veya müşteri geliştirmeye katılım.

2. Çekme ve yay kullanım ortamına göre , müşteri ürünlerinin pazar rekabet gücünü artırmak için daha makul tasarım çözümleri önerin.

3. Yerinde teknik destek, ölçüm ve inceleme görüşü sağlayın.

4. 24 saat manuel danışmanlık hizmeti.

Şirketin ücretsiz hizmetleri aşağıdaki gibidir:
1. Ücretsiz metalografik algılama, malzeme algılama, yüksek hassasiyetli boyut ve özellik tespiti:
Kantitatif metalografi prensibini kullanarak, yay alaşımı yapısının üç boyutlu morfolojisi, 2 boyutlu metalografik numune öğütme yüzeyinin veya ince filmin metalografik mikro yapısının ölçülmesi ve hesaplanmasıyla belirlenir, böylece kantitatif ilişki kurulur. alaşımın bileşimi, mikro yapısı ve özellikleri.
Serbest yorulma testi:
Gelişmiş yorulma test makinesi, yayı sıkıştırmak, germek ve bükmek için kullanılır. Test yay servis ömrü.
2. Serbest esneklik ve gerginlik testi:
Yayın sıkıştırma aralığını ve elastik ilişkiyi, yayın sıkıştırma miktarını belirli basınç ve gerilim altında test etmek için profesyonel bir alet kullanın.
3. Serbest tuz püskürtme testi:
Tuz püskürtme test ekipmanı, tuz spreyi ortamını simüle etmek ve metal malzemelerin korozyon direncinin ortamını test etmek için kullanılır.
4. Ücretsiz tasarım:
Çizim, örnek ve ilgili parametreler yoksa, benzersiz zhongyuan yay araştırma enstitümüz gerçek uygulamanıza göre tasarım yapabilir.

Ekibimiz

Yay üretim atölyesi 5: yuvarlak yay atölyesi, yassı yay atölyesi, özel şekilli yay atölyesi, damgalama atölyesi, yay işleme atölyesi. Bir stator atölyesi. Departmanlara sahip 240'dan fazla işçi var: teknoloji departmanı, üretim departmanı, kalite kontrol departmanı, hammadde departmanı ve paketleme departmanı. 300'den fazla üretim ekipmanı.