Isıl İşlem SS316 Bobin Uzatma Yayları

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HUIHUANG
Sertifika: ISO9001,IATF16949
Model numarası: Özelleştirmek
Min sipariş miktarı: 1000 adet
Fiyat: Discuss
Ambalaj bilgileri: Karton + Ahşap kutu
Teslim süresi: tartışmak
Ödeme koşulları: T / T, D / P, L / C, Western Union
Yetenek temini: 1000000 Adet / Adet her Ay sipariş göre
Hizmet: OEM Yük Tipi: Uzantı
Tel Çapı: 0.06mm ~ 15 mm Malzeme: Paslanmaz çelik
Yüzey işleme: görenek Çap: görenek
paketleme: Karton + Ahşap kutu Yükseklik: görenek
Vurgulamak:

Heat Treatment coil extension springs

,

SS316 Coil Extension Springs

,

SS316 music wire springs

Isıl İşlem Bobini Uzatma Burulma Yayları / Oyuncak İçin Çinko Kaplama Müzik Tel Yayları

 

Ürün tanıtımı: Germe yayları (gergi yayları olarak da adlandırılır) eksenel gerilimi taşıyan helezon yaylardır.Çekme yayları genellikle yuvarlak kesitli malzemelerden yapılır.Yük altında olmadığında, gergi yayının bobinleri genellikle sıkıdır ve boşluk yoktur.
İki uç, kancalı, kancasız (koruyucu kapak), çekme halkalı veya biri kancalı ve biri gergi yaylı gibi çeşitli özelliklere ayrılmıştır.
Model ve malzeme: kullanıcı çizimlerine göre özelleştirilmiş veya tasarlanmış

 

Isıl İşlem SS316 Bobin Uzatma Yayları 0

 

Uzatma Yayları Ürün özellikleri

 

Malzeme Yaylı Çelik tel, 304/303 / 316Stainelss Çelik, Müzik teli, bakır tel, Fosfor bronz Tel veya mevcut herhangi bir tel.
Bitiricilik Son yuvarlama, parlatma, elektrokimyasal parlatma vb.
İşlem CNC Yay
Uygulama alanı Elektronik yedek parça, mobilya parçaları, cep telefonu parçaları, otomobil donanım parçaları, spor salonu ekipman parçaları vb.
Yüzey işleme

Eloksal, Parlatma, Toz boya, Pasivasyon, Kumlama, Nikal kaplama,

Çinko kaplama, Krom kaplama, Isıl işlem, Oksidasyon

Uygulama

Elektronik, oto, elektrikli cihaz, elektrikli makine, oyuncak, tıbbi tedavi,

hoparlör kutusu, mobilya ve fitness ekipmanları ve diğer endüstriler.

Tasarım Müşteri çizimine veya örneğine göre
Ekipman

CNC yay makineleri, CNC delme makineleri, CNC freze makineleri, CNC torna makineleri,

CNC işleme merkezi, Otomatik torna tezgahları, Doğrusal kesme, Taşlama makinesi vb.

Standart JIS, DIN, ANSI, EN vb.
Hata payı 0,005 mm - 0,01 mm
Yüzey Pürüzlülüğü Ra 1.6 -3.2
Ambalaj

Köpük polybag + Dış - Standart Karton Kutu / Paletli Karton Kutu

+ Streç Film

Yazılım Otomatik CAD, Katı çalışma, UG: PDF, DWG, DXF, IGS, STEP, SLDPRT


Isıl İşlem SS316 Bobin Uzatma Yayları 1

 

Uygulama Uzatma Yayları

Elektronik, oto, elektrikli cihaz, elektrikli makine, oyuncak, tıbbi tedavi,hoparlör kutusu, mobilya ve fitness ekipmanları ve diğer endüstriler.

 

Uzun süreli kullanım, uzatma yayının şeklinde ve performansında değişikliklere neden olacaktır.Belirli koşullar altında olmuşsa, uzatma yayı dış koşullardan dolayı kalitatif değişikliklere uğrayabilir.Genellikle aşağıdaki durumlar vardır:
1. Uzatma yayının aşınması:
Aşınma, aşındırıcı, yorgunluk ve korozyon aşınma kırılması olarak ikiye ayrılır.
2. Gevrek kırılma:
Yay kırıklarının çoğu kırılgan çatlaklardır.Ancak çalışma sıcaklığı yüksek olduğunda plastik kırılma meydana gelebilir.Mühendislikte, yorulma kırılması, gerilme korozyon kırılması ve hidrojen gevrekleşmesi kırılması gevrek kırılma olarak adlandırılır.
3. Çekme yayının yorulma kırılması:
Yay, döngüsel yükleme altında kırılır.
4. Hidrojen gevrekleşmesi, kadmiyum gevrekleşmesi, siyah gevrekleşmesi:
Yay malzemesindeki aşırı kirliliklerin neden olduğu gevrek kırılma.
5. Korozyon yorgunluğu kırılması:
Çekme yayı, döngüsel yük ve aşındırıcı ortamın birleşik etkisi altında kırılır.
6. Gerilme korozyonu kırılması:
Çekme yayı, çekme gerilimi ve aşındırıcı ortamın birleşik etkisi altında kırılır.

Isıl İşlem SS316 Bobin Uzatma Yayları 2

Yay malzemesi nasıl seçilir


Yay malzemesi seçimi, yay yükünün niteliği, gerilme durumu, gerilmenin büyüklüğü, çalışma sıcaklığı, ortam ortamı, hizmet ömrü, iletken ve manyetik iletkenlik gereksinimleri gibi faktörlere göre belirlenmelidir, süreç performansı, malzeme kaynağı ve fiyatı.Malzeme profilini belirlerken
Yay malzemesi seçimi, yay yükünün niteliği, gerilme durumu, gerilmenin büyüklüğü, çalışma sıcaklığı, ortam ortamı, hizmet ömrü, iletken ve manyetik iletkenlik gereksinimleri gibi faktörlere göre belirlenmelidir, süreç performansı, malzeme kaynağı ve fiyatı.
Malzemelerin enine kesit şeklini ve boyutunu belirlerken, öncelikle ulusal standartlar ve bakanlık standartları tarafından belirlenen boyut serileri seçilmeli ve standart dışı seri özelliklere sahip malzemelerden mümkün olduğunca kaçınılmalıdır.
Güçlendirilmiş çelik teller, kurşun banyolu izotermal soğuk çekilmiş çelik teller ve daha yüksek mukavemet ve iyi yüzey kalitesine sahip yağla su verilmiş temperli çelik teller başta olmak üzere küçük ve orta büyüklükteki yaylara öncelik verilmeli ve bunların yorulma performansı, sıradan su verme performansından daha yüksektir.Temperli çelik tel, basit işleme, iyi üretilebilirlik ve istikrarlı kalite.
Karbon yay çeliği teli ve piyano çeliği teli, soğuk çekme işleminden sonra büyük artık gerilme üretir.Yayı işledikten sonra, büyük bir artık gerilim oluşur ve temperlemeden sonra boyut değişir, bu da boyutsal doğruluğun kontrol edilmesini zorlaştırır.Yağla söndürülmüş ve temperlenmiş çelik tel, çelik tel belirtilen boyuta çekildikten sonra modüle edilir ve güçlendirilir.Temelde artık stres yoktur.Yay oluşturulduktan sonra düşük sıcaklıkta temperlenir, ebat değişimi azdır ve ısıya dayanım stabilitesi soğuk çekmeye göre daha iyidir.

 

Özel Uzatma Yayları

 

Özel bir yay tasarımına ihtiyaç duyduğunuzda, tasarım uzmanlarımız özel uzatma yayları sipariş etmenize yardımcı olacaktır.Özel uzatma yaylarınızın tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığından ve bütçeniz dahilinde çalıştığından emin olmak için sizinle birlikte çalışacağız.Uzatma yaylarının üretiminde deneyimli bir uzman olan HuiHuang, ihtiyacınız olan uzatma yaylarını sağlamak için yeni veya mevcut özel tasarımlardan çalışabilir.

 

Isıl İşlem SS316 Bobin Uzatma Yayları 3

 

 

Baharın tasarım süreci
Cihaz alanı: Bir sıkıştırma yayı tasarlamak için, cihaz yayının bir baskı yayının dış çap, iç çap ve serbest uzunluk gibi temel üretim koşullarını etkili bir şekilde yönetmesi için gereken alanı açıkça anlamanız gerekir.
Aktivite strok yükü: Baskı yayının tasarımı, hareket ettirilecek konumu ve gerekli elastik kuvveti açıkça anlamalıdır.Konumu belirleyin ve gerekli esnekliği anlayın ve ardından malzemeyi, tel çapını ve dönüş sayısını belirleyin.
Çevresel faktörler: Farklı ortamlarda çalışan yaylar, hizmet ömürlerini etkileyecek çevresel faktörlerden etkilenecektir.Bu nedenle tasarımcı, ortam sıcaklığı ve nemindeki değişiklikleri dikkate almalıdır.Kaynağın ömrü üzerinde sıcaklığın büyük etkisi vardır ve nemin neden olması kolaydır Yüzey işlemi olmayan yay oksitlenir.Bu nedenle, çevresel faktörler yayın yüzey işlemine ve malzeme seçimine ihtiyaç duyup duymadığını belirleyebilir.
İki uç arasındaki mesafe: Germe yayının iki ucu, kancanın şeklini ve gergi yayının serbest uzunluğunu etkileyecektir.Boşluk, yapışma parçasının boyutunu ve dış çapını belirleyebilir.
Ön gerdirme yükü: Ön gerdirme yükü, yayın malzemesini ve tel çapını belirler ve yapışma parçasının boyutu ön gerdirme uzunluğu için ayarlanabilir.
Mandrelin dış çapı: Burulma yayının iç çapı, mandrelin boyutuna göre belirlenir, ancak büküldükten sonra yay gövdesinin değişmesi dikkate alınmalıdır, bu nedenle uygun bir kenar boşluğu bırakılmalıdır.
Cihaz boşluğunun iç çapı: Burulma yayı cihazının girintili tipte olması durumunda, girintili alan dikkate alınmalıdır.Boşluk, yay gövdesinin dış çapını, serbest uzunluğunu ve dönüş sayısını belirler.
Burulma dayanağı: Burulma yayının çalıştığı bir nokta olmalıdır ve bu nokta burulma çubuğunun uzunluğunu ve şeklini belirleyebilir.
Eylemin başlangıç ​​ve bitiş noktası: iş yapmadığında burulma çubuğunun dayanak noktasıyla açısal konumu.Dayanak noktalı torsiyon çubuğunun uzunluğu, formu ve açısı açıkça belirtilebilir.

Xinxiang Huispring Spring Co., Ltd., Çin Bahar Endüstrisi Derneği'nin yönetim birimi ve Çin İçten Yanmalı Motor Elektrik ve Elektronik Endüstrisi Birliği'nin yönetim birimidir.1987 yılında kurulan, ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur ve IATF16949 uluslararası kalite sistem sertifikasını geçmiştir.Şirket Henan Eyaleti, Xinxiang Şehrinde bulunmaktadır. Sanayi geliştirme bölgesi 45 dönümlük bir alanı kaplamaktadır ve 20.000 metrekarelik bir inşaat alanına sahiptir.Rahat ulaşım ve güzel bir ortama sahiptir.Şirketin güçlü bir teknik gücü var.Uluslararası gelişmiş yay üretim ekipmanlarına ve test ekipmanlarına sahiptir.Zhongyuan Bahar Araştırma Enstitüsü ve Henan Mühendislik Teknoloji Merkezi vardır.Sektördeki çok sayıda profesyonel ve yönetim yeteneğini bir araya getiren şirket, güçlü bir profesyonel yay üretim şirketi haline geldi.Şirket her zaman yenilikçi gelişime bağlı kaldı ve Çin Bilimler Akademisi Mekanik Araştırma Enstitüsü ile ortak bir ilişki kurdu.Firmanın başlıca ürünleri: araba marş motor yayları, salyangoz yaylar, yassı yaylar, şalter yayları, ev aletleri yayları, yağ pompası yayları, çeşitli yaylar, koltuk yaslanma yayları, dalgalı yaylar, silindirik yaylar, disk yaylar, Damgalama parçaları, ve çeşitli uzatma yayları ve diğer özel şekilli yaylar.Dürüstlük, yüksek kalite ve döküm Huispring her zaman iş felsefemiz olmuştur.

 

Ürün paketleme: genellikle belirli sayıda şeffaf plastik poşet ve daha sonra karton ambalaj ile.Elbette, özel gereksinimleriniz varsa bunları da karşılayabiliriz. Birkaç düzenli ortağımız var: Bosch, Petra, Hitachi, dicks, dongfeng electric Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan ve Avustralya gibi dünyanın her yerinden müşterilerle çalışma deneyimine sahibiz.Bu nedenle ürünleriniz üretim yelpazemizde olduğu sürece nakliye konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

Isıl İşlem SS316 Bobin Uzatma Yayları 4

SSS
S: Siz bir fabrika mısınız?
C: 32 yaşında bir fabrikayız, OEM siparişleri alıyoruz.

S: Ne zaman fiyat teklifi alabilirim?
A: Soruşturmanızı aldıktan sonra 24 saat içinde size teklif vereceğiz.Acil fiyata ihtiyacınız varsa, lütfen bizi arayın veya e-posta adresinizi bize bildirin, böylece ilk önce sorunuza yanıt verelim.

S: Nasıl özelleştirilir (OEM / ODM)?
C: Ürün çizimleriniz veya numuneleriniz varsa, lütfen bunları bize gönderin ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz.Tasarım performansını en üst düzeye çıkarmak için ürünlerle ilgili profesyonel tavsiyelerimizi de sağlayacağız.

S: Teslimat süreniz ne kadardır?
C: İhtiyacınız olan miktara bağlı olarak genellikle 5 ~ 15 gün sürer.Zaman acilse, ayarlayabilirsin.

 

Bir yay üreticisi nasıl seçilir?Yay üreticilerinin aşağıdaki 10 noktasını inceleyerek karar verebiliriz:
1. Üretilebilecek yay çeşitleri.
Farklı yay türleri, farklı üretim ekipmanı gerektirir.Ne kadar çok çeşit üretilebilirse, şirketin üretim ekipmanı o kadar eksiksiz olur.
2. Yayın üretim doğruluğunu sorun.
Yay üretimindeki hassasiyet, yay fabrikasının üretim teknolojisi yeteneğini temsil eder.Üretim hassasiyeti ne kadar yüksekse, yay fabrikası ürünlerin kalitesine o kadar çok önem verir.
3. Araştırma ve geliştirme ekibinin olup olmadığı.
Ar-Ge ekibi bir işletme için vazgeçilmezdir.Yay fabrikasının Ar-Ge ekibi bu işletmenin yeni süreçler ve yeni teknolojiler doğrultusunda gelişmesini sağlayabilir.~ Yenilikçi yetenek
4. Üretim ekipmanının ithal edilip edilmediği.
Yerli yay ekipmanlarının çoğu, yayın önemli olmayan bazı kısımlarını üretmek için kullanılır, genel üretim doğruluğu düşüktür ve ürün tutarlılığında belirli bir boşluk vardır.Yay ekipmanının hassasiyeti ne kadar yüksekse, yay hassasiyeti o kadar yüksek yapılabilir.
5. Yay üretiminin çıktısı.
Yayların üretim çıktısı, bu işletmenin üretim kapasitesini temsil etmektedir.Üretim kapasitesi ne kadar büyükse, tedarik kapasitesi o kadar güçlü ve göreceli teslimat garantisi o kadar güçlüdür.
6. Tedarikçiler hangi üreticiler içindir?
Bir eşle evlenmek için doğru kişiyi seçmeli ve ayrıca bir eş bulmalısın.Örneğin, otomotiv endüstrisindesiniz ve Xinxiang Huispring Spring Co., Ltd., otomotiv endüstrisi için bir yay.Doğrudan Alman Bosch şirketine tedarik ediyorlar, bu nedenle ürün kalitesinin çok garanti edilmesi gerekiyor.Bu sizin için çok uygun.Tükenmez kalem yapıyorsanız ve sıradan bir tükenmez kalem yayı istiyorsanız, bu parlak yay sizin için uygun olmayabilir.Sıradan bir yay fabrikası seçmelisiniz.
7. Özel bir test departmanının olup olmadığı ve test ekipmanının eksiksiz olup olmadığı.
Muayene departmanı, bahar işletmesinin gerekli bir departmanıdır.Hiç kimse kalite kontrolü denetlemiyorsa veya kalite kontrol, denetim için etkili ekipman kullanamazsa, bu tür ürünleri kullanmaya kimse cesaret edemez.
8. Üretilen yayın kusurlu oranı nedir?,
Nitelikli yay üreticilerinin kusurlu yay oranı genellikle milyonda 5 ila 12 parça arasındadır.Bu veriler, üretici tarafından tespit edilen uygun olmayan ürünlerin verilerini içerir.Veriler ne kadar küçükse, yay üretiminin doğruluğu ve tutarlılığı o kadar güçlüdür.
9. Satın alınan yayların hammaddeleri nereden alınır ve levha levha kontrol edilip edilmediği.
İlkbaharın üretim süreci çok önemlidir ve ilkbaharın hammaddesi daha önemlidir.Aynı malzemeyi bazı malzeme satıcıları 5 yuan'a satarken, bazı malzeme satıcıları da 10 yuan'a satmaktadır.Bu neden?Bir yandan çelik telin kalın olduğu bazı yerler ve bazı yerler gibi kıvamı, diğer yandan yay malzemesinin bileşiminin eşit dağılmış olup olmadığı ve içeriğinin nitelikli olup olmadığıdır.Niteliksiz yay hammaddelerinden üretilen yay da sık kırılma veya deformasyon gibi niteliksizdir ve yay yüküne ulaşılamaz.
10. İlgili sektörün yeterlilik belgesine sahip olup olmadığı.
Yay endüstrisi için, IATF16949 ve GJB 9001C gibi edinilmesi çok zor olan bazı sertifikalardır.Bunlar çok nadir sertifikalardır.Bu bahar şirketi bu niteliklere sahipse, en azından çok resmi olduğu kanıtlanır.
Son olarak, müteakip tedarik sorunlarından kaçınmak için, yerinde teftişler yapmamız ve bu bahar fabrikasının kayıtlı sermayesinin ne kadar olduğunu görmemiz gerekiyor.

İletişim bilgileri
admin

Naber : +8615560108187